duminică, 23 octombrie 2011
luni, 30 mai 2011
luni, 21 martie 2011
Nu stiu ce sa zic...
Stiu poate suna un pic cam aiurea...o sa aud poate vorbe de genu' "voi baietii"... dar simt nevoia sa o zic.De numai cateva saptamani cunosc o fata pe nume Diana. in ultima perioada nu prea am reusit sa ne mai vedem prea des...as vrea sa petrec mai mult timp impreuna cu ea...dar timpul nu imi permite.Si totusi ne intelegem de minune.Simt dorinta aia nebuna de a sta mereu langa ea...fie sa o sarut fie sa o tin de mana...dar sa fiu langa ea...nu stiu ce sa zic poate ca am gasit ce trebuia?
Abonați-vă la:
Postări (Atom)