Ghighi - a new face
duminică, 7 februarie 2010
Este cu adevărat Avatar cel mai bun film aparut pana acum?
Voi ce parere aveti?
Un comentariu:
Ingeryk
7 februarie 2010 la 22:46
e dragutz filmul.....na....:)))
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
e dragutz filmul.....na....:)))
RăspundețiȘtergere